Sowarzyszenia Jurassic Photo Team oraz Hotelu Fajkier zapraszają na warsztaty fotograficzne na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Będzie to gratka dla pasjonatów, którzy pragną rozwijać swoje umiejętności w fotografii sensualnej, portretowej oraz fotografii aktu. Przez te dwa dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez uznanych fotografów i szkoleniowców: Wacław Wantuch, Andrzeja „Fetish” Frankowski, Robert Wypiór, Marcin Bójko, Piotr Wróblewski, Łukasz Jungto oraz Marcin Woźniak. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja spotkania i warsztatów w jednym miejscu z tak znamienitymi nazwiskami fotograficznymi.

photo summer day_2015-plaka

Nowatorskie rozwiązania organizacyjne pozwalają uczestnikom na maksymalne wykorzystanie wiedzy i doświadczenia naszych prelegentów przez pracę w małych grupach.

Wśród zaproszonych firm potwierdzonymi już są Foto Plus, Olympus, Eizo, QUANTUUM, Foto Nova.

Organizatorzy po raz kolejny chcą zaskoczyć gości niecodziennymi aranżacjami planów zdjęciowych. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie spotkanie z Mistrzem Aktu Wacławem Wantuchem. Impreza odbędzie się w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej. Wstęp na warsztaty jest odpłatny . Liczba miejsc jest ograniczona.

Informacje można znaleźć na facebooku grupy : https://www.facebook.com/events/1762349430677363/.

Rejestracji można dokonać w recepcji hotelu tel. 884-877-200.


AGENDA 2 PSD

Relacja video z imprezy (+18)

Fotogaleria z 1 Photo Summer Day

photo_summer_day006jurassic_photo_team photo_summer_day005jurassic_photo_team photo_summer_day005grupajpt photo_summer_day004grupajpt photo_summer_day008jurassic_photo_team photo_summer_day009jurassic_photo_team photo_summer_day010grupajpt photo_summer_day010jurassic_photo_team photo_summer_day012jurassic_photo_team photo_summer_day008grupajpt

1 2 3 4