Warsztaty – nagość zakryta

  • Post author:
  • Post category:News

psd_nagosc_zakryta
Jurajska Grupa Fotograficzna
wraz z Hotelem Fajkier pragnie zaprosić Państwa do udziału w Letnim Festiwalu Fotograficznym PHOTO SUMMER DAY w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Fotografii.

To już czwarty Festiwal Fotograficzny organizowany przez nas na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Na każdym z nich pojawiają się znane nazwiska świata fotografii, marki związane ze sprzętem oraz Wy – pasjonaci fotografii.

W tym roku Photo Summer Day odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia ( środa-czwartek) w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej. Tematem przewodnim będzie NAGOŚĆ ZAKRYTA obejmująca fotografię sensualną i akt.

szkoleniowcy_psd_akt

W ciągu dwóch dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez uznanych fotografów i szkoleniowców: Andrzej „Fetish” Frankowski, Robert Wypiór, Jacek Bonecki, Marcin Bójko, Piotr Wróblewski, Łukasz Jungto oraz Marcin Woźniak. Będzie to  jedyna i niepowtarzalna okazja do spotkania się w jednym miejscu z tyloma tak znamienitymi nazwiskami fotograficznymi.

Nowatorskie rozwiązania organizacyjne pozwalają uczestnikom na maksymalne wykorzystanie wiedzy i doświadczenia prelegentów przez pracę w małych grupach.

Po raz kolejny chcemy zaskoczyć Was niecodziennymi aranżacjami planów zdjęciowych. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie spotkanie z Mistrzem Aktu Wacławem Wantuchem.

Udział w wydarzeniu potwierdzili także: Digital Foto Video, Olympus Polska, EIZO Polska, Quantuum, Foto-Nova.

Patronat medialny objęli : Foto Plus –Digital Foto Video, Fotografuj.pl, Świat Obrazu, Juranet.pl oraz BussinessWoman&Life.

partnerzy-psd_2

Wstęp na warsztaty jest odpłatny, a liczba miejsc jest ograniczona.
Rejestracji można dokonać w recepcji hotelu tel. 884-877-200 oraz poniżej

REJESTRACJA ELEKTRONICZNA

Szczegółowe informacje można znaleźć na facebooku PHOTO SUMMER DAY – AKT
oraz pod nr tel. 730-680-800

Zapraszamy do obejrzenia relacji z ubiegłorocznej imprezy: PHOTO SUMMER DAY 2014

psd_fajkier_jpt_jw