Program warsztatów – w stronę światła

  • Post author:
  • Post category:Warsztaty

Jurajska Grupa Fotograficzna (www.grupajpt.pl) wraz z Hotelem Fajkier ( Hotel Przyjazny Fotografii – www.hotelfajkier.pl ) pragnie zaprosić Państwa do udziału w Letnim Festiwalu Fotograficznym PHOTO SUMMER DAY w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Fotografii ( poprzednie festiwale: www.jurajskifestiwalfotograficzny.pl oraz www.photosummerday.pl).

PSD 2016-baner-szkoleniowcy-top
To już szósty Festiwal Fotograficzny organizowany przez nas na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Na każdym z nich pojawiają się znane nazwiska świata fotografii, pasjonaci fotografii oraz marki związane ze sprzętem. W tym roku spotkacie m.in. Fujifilm Poland, Canon Polska, OLYMPUS OM-D, Olympus FOTOLOTNI, Sony Polska, Quadralite, NEC Display Solutions Europe, X-Rite Color, EIZO, Manfrotto Polska, P.H.U. Foto-Nova sp. z o.o. , Foto7Tokina, HOYA – Filtry, Next77.

W tym roku Photo Summer Day odbędzie się w dniach 19-20-21 sierpnia ( piątek – sobota -niedziela) w Hotel Fajkier Wellness & SPA w Lgocie Murowanej w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Tematem przewodnim będzie ” W STRONĘ ŚWIATŁA ” obejmująca fotografię krajobrazową, podwodną, portretową oraz astrofotografię.

W ciągu trzech dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez uznanych fotografów i szkoleniowców. Już dziś swą obecność potwierdzili: Karol Wójcicki, Fotografia Jakub Krawczyk, Jakub Kaźmierczyk Fotografia, Jacek Bonecki Photography, Piotr Wróblewski, Rafał Dąbrowski – Photography, Przemysław Jakubczyk, Marcin Woźniak oraz Tomasz Tomaszewski. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja do spotkania się w jednym miejscu z tyloma tak znamienitymi nazwiskami fotograficznymi!!!!

Nowatorskie rozwiązania organizacyjne pozwalają uczestnikom na maksymalne wykorzystanie wiedzy i doświadczenia prelegentów przez pracę w małych grupach.
Po raz kolejny chcemy zaskoczyć uczestników niecodziennymi aranżacjami planów zdjęciowych. Punktem kulminacyjnym imprezy będzie spotkanie z Mistrzem.

Patronat medialny objęli : Fotoblogia.pl, Fotografuj.pl, Czasopismo Foto Plus, ASF International Fine Art Photography, Dziennik Zachodni , Zawiercie NaszeMiasto.pl oraz Businesswoman & life, iTV Zawiercie

PSD 2016-partnerzy-baner

Zapraszamy do obejrzenia relacji z ubiegłorocznej imprezy: https://www.youtube.com/watch?v=VKeiemmvedo

Program 3 PSD 19-20-21 Sierpień 2016