WAŻNE INFORMACJE ORAZ CO ZABRAĆ NA 9 PHOTO SUMMER DAY ?

Witajcie drodzy uczestnicy Letniego Festiwalu Fotograficznego.
Ze względów organizacyjnych chcielibyśmy abyście tak dobrze się bawili jak my podczas już 9 edycji tego Festiwalu. Dlatego mamy prośbę abyście pamiętali o wskazówkach poniżej i ze sobą zabrali:

1.Dobry humor  – w dobie tak dużych napięć i jakże trudnej sytuacji, pozostawmy wszelkie złe rzeczy za sobą i naładujmy wspólnie akumulatory !!!
2. Prosimy o punktualność w dniu przyjazdu – ze względu na napięty harmonogram programowy  !!!
3. Statywy ( na pewno będzie możliwość wypożyczenia na miejscu jeśli ktoś nie posiada ) – do warsztatów z chłopakami z DFV
4. Laptopy z zainstalowanym Lightroom’em może być wersja próbna – do piątkowych warsztatów obróbki
5. Dokument potwierdzający tożsamość jeśli chcielibyście wypożyczyć aparty oraz obiektywy od naszych wystawców (na warsztaty portretowe na pewno się przydadzą „JASNE PORTRETÓWKI” )
6. WAŻNA INFORMACJA od Kai i Kamila Głowackich na warsztaty edycji :

Moi drodzy już nie możemy się doczekać naszego spotkania  Oboje bardzo się cieszymy, że Was zobaczymy i poznamy. Niektórzy z Was widzieli się  z Kamilem w zeszłym roku na wykładzie o Lightroomie, a w tym roku oboje będziemy mogli z Wami porozmawiać o edycji. Jednak tym razem nie chodzi o „obróbkę” ale o edycję czyli wybór i układanie zdjęć. Dlatego też prosimy abyście zabrali ze sobą swoje zdjęcia. Mogą być z konkretnych wydarzeń, projektów albo porostu te, którymi chcielibyście się z nami podzielić. Nie martwcie się ich prezentacją – tą zajmiemy się my . Obejrzymy Wasze zdjęcia i o nich porozmawiamy, podzielimy się spostrzeżeniami i wnioskami. Nie martwcie się – my nie krytykujemy, my odkrywamy Wasze światy.
Zatem prosimy zabierzcie ze sobą do 20 fotografii najlepiej w formacie min. 13×18, max 15×23 cm ma papierze matowym. Prosimy również przyślijcie je nam wcześniej na adres: biuro@justedit.pl. Jeśli nie zdążycie ich wydrukować lub przysłać zabierzcie je ze sobą w wersji cyfrowej.
Pozdrawiamy ciepło
Kaja i Kamil Głowaccy
www.justedit.pl
www.ukrytewkadrze.pl

7. W programie są także konsultacje fotograficzne z Ambasadorami z którymi spędzicie wspólnie czas – jeśli macie ochotę poddać się konstruktywnej rozmowie z fotografami z wieloletnim doświadczeniem zabierzcie proszę nawet pojedyncze zdjęcia.

Widzimy się już w środę 17.08 – do zobaczenia od godziny 14.00

POZDRAWIAMY
Jurassic Photo Team / GRUPA JPT